RolePlay | Agnieszka Kawiorska
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
19098
page-template-default,page,page-id-19098,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Wykształcenie: PWST w Krakowie

 

Wzrost: 171 cm

 

Oczy: Brązowe

 

 Języki:
– angielski – biegły
niemiecki – podstawowy

 

Umiejętności: boks, kitesurfing, prawo jazdy kat. B, jazda konna, strzelanie, plywanie, snowboard, wakeboard, taniec, szermierka

Urodzona 29 stycznia 1982 roku, aktorka, absolwentka wydziału aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie ( obecnie AST ).

Jeszcze jako studentka zadebiutowała na scenie krakowskiego Teatru Starego w 2004 roku, potem szybko pojawiły się kolejne zawodowe propozycje. Pierwszą ważna rolą na dużym ekranie był film „Katyń“ w reżyserii Andrzeja Wajdy. Występowała na deskach wielu krakowskich teatrów : Teatru Starego, Teatru Ludowego, Łaźni Nowej i Teatru Variete.

Chcąc nieustannie się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności kontynuowała naukę w Actors Temple w Londynie oraz na licznych międzynarodowych warsztatach w Rzymie, Paryżu i Londynie.

Ma na koncie role w kilkunastu serialach telewizyjnych oraz wielu filmach fabularnych. Ostatnio na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją w najnowszym filmie Władyslawa Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni Pies”, kolejnej części kultowej już serii.

Aktualnie wciela się w role podkomisarz Małgorzaty Mazurek w serialu „Ślad”, nowej kryminalnej produkcji Polsatu. Szerszej publiczności znana tez z telewizyjnych seriali, m.in „Barwy Szczęścia“, „Pierwsza Miłość“, „Na Wspólnej“ i „Na dobre i na złe“ i wielu innych.

Prywatnie pasjonatka podróży, sportu i aktywnego stylu życia. Lubi adrenalinę i wyzwania. Trenuje boks, ale jej największą sportową pasją jest kitesurfing.

Demo reel

Making of - PITBULL OSTATNI PIES