RolePlay | Anna Kraszewska - aktorka
Młoda i utalentowana aktorka i modelka. Znana z serialu "Pierwsza Miłość". Studentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi.
aktorka, młoda aktorka, utalentowana aktorka, piękna aktorka, pierwsza miłość, aktorka filmowa, aktorka teatralna, modelka
20025
page-template-default,page,page-id-20025,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Wykształcenie: PWSFTViT w Łodzi

ASP w Warszawie Wydział Sztuki Mediów

 

 

Wzrost: 170 cm

 

Oczy: Niebieskie

 

 Języki: angielski – biegły

 

 Instrumenty: Saksofon, fortepian

 

 Umiejętności: jazda na nartach, fortepian

Studenta Wydziału Aktorskiego na Łódzkiej Szkole Filmowej. Ukończyła dziewięcioletnią szkołę muzyczną, a także ASP. Jeszcze przed rozpoczęciem szkoły aktorskiej pracowała na różnych planach filmowych i reklamowych, zdobywała również doświadczenie przed obiektywem jako modelka. Swoje wcześniejsze doświadczenia i ogrom pracy, przekłada na zdecydowanie bardziej dojrzałe podejście do studiów aktorskich i do wykonywanego już zawodu.

Aktualnie wraz ze swoim rokiem przygotowuje czytanie performatywne Czechowa. W ostatnim czasie zakończyła zdjęcia do dwóch seriali. Przygotowuje się również do pracy na planie do dyplomu reżyserskiego Kuby Radeja, który będzie również jego debiutem pełnometrażowym.

Scene