RolePlay | Helena Ganjalyan w jednej z głównych ról nowego serialu „Miasto Skarbów”!!
Agencja aktorska reprezentująca wąskie grono aktorów. Pracujemy indywidualnie z naszymi Aktorami, doradzając i przygotowując im jak najlepsze portfolio. Współpracujemy z aktorami, aktorkami, realizatorami, reprezentując ich przy niejednym zleceniu. Siedziba agencji mieści się w przestrzeni do wynajęcia, która może być wykorzystana jako studio lub obiekt zdjęciowy. Dysponujemy również własnym studiem fotograficznym i sprzętem, co ułatwia nam tworzenie wyjątkowych materiałów promocyjnych każdego z aktorów.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Kamil Szeptycki, Ganjalyan, Kasia Maria Zielińska, studio fotograficzne, studio castingowe, plan zdjęciowy, obiekt zdjęciowy, studio, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16948
post-template-default,single,single-post,postid-16948,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Helena Ganjalyan w jednej z głównych ról nowego serialu „Miasto Skarbów”!!

Helena Ganjalyan w jednej z głównych ról nowego serialu „Miasto Skarbów”!!

To już oficjalne! Jest nam niezmiernie miło oznajmić Wam, że nasza aktorka Helena Ganjalyan rozpoczyna niebawem zdjęcia do nowego serialu TVP „Miasto Skarbów” !
Helena wcieli się w jedną z głównych ról !
Serial zapowiada się naprawdę znakomicie!! Fantastyczna rola do przygotowania, z którą z pewnością Helena Ganjalyan poradzi sobie znakomicie!
Więcej szczegółów już niebawem!