RolePlay | Helena Ganjalyan w spektaklu „Sideways Rain” Guilherme Botelho!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16387
post-template-default,single,single-post,postid-16387,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Helena Ganjalyan w spektaklu „Sideways Rain” Guilherme Botelho!

Helena Ganjalyan w spektaklu „Sideways Rain” Guilherme Botelho!

W zeszły weekend naszą aktorkę Helenę Ganjalyan mogliśmy podziwiać podczas dwóch różnych premier. Jedną z niach był spektakl reż. Agnieszki Wąsikowskiej „Tylko to co zrobić należało”.

Drugi natomiast to fantastyczna produkcja oparta na intensywnym, ciągłym ruchu aktorów tancerzy.

Prezentujemy jedną z recenzji, z którą absolutnie się zgadzamy i życzylibyśmy sobie oraz twórcom, by była jeszcze okazja pokazania tego dzieła w Warszawie również poza festiwalem Ciało i Umysł.

http://festivall.pl/aktualnosci/taneczny-deszcz-absolutnym-hitem-festiwalu/