RolePlay | Joanna Jabłczyńska
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
19610
page-template-default,page,page-id-19610,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Karierę artystyczną rozpoczęła już w 1993 roku, po wygraniu eliminacji do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego „Fasolki”, w którym była solistką zespołu. Następnie wystąpiła w programie telewizyjnym Tik-Tak. Przez wiele lat prowadziła program dla dzieci Teleranek.

W 1999 roku zadebiutowała jako aktorka w serialach telewizyjnych. Wystąpiła również w kilku filmach fabularnych, m.in. w filmie „Nigdy w życiu!”, w Najbardziej znana jest jednak z roli Marty Konarskiej z serialu TVN Na Wspólnej.

 

Wzięła udział w telewizyjnych programach rozrywkowych: Taniec z gwiazdami, Jak oni śpiewają, Agent – Gwiazdy i Twoja twarz brzmi znajomo.

 

Poza aktorstwem, jej pasją jest dubbing, zarówno filmowy, jak i w grach komputerowych. W 2015 roku na V Festiwalu Filmów Animowanych „Animocje” w Bydgoszczy otrzymała nagrodę za wybitne osiągnięcia w dubbingu filmowym.