RolePlay | Kamila Jarosińska na wielkim ekranie w Izraelu!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16818
post-template-default,single,single-post,postid-16818,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kamila Jarosińska na wielkim ekranie w Izraelu!

Kamila Jarosińska na wielkim ekranie w Izraelu!

Ten tydzień zaczynamy świetną wiadomością! W sieci ukazał się trailer filmu Izraelskiej produkcji z udziałem naszej aktorki Kamili Jarosińskiej!

Kinowa premiera w Izraelu już pod koniec marca !

Komedia „Friendship of the Ring” w reżyserii Arik Lubetzky, opowiada o Udim, który poświęcił swoje życie aby zagłębić się w magiczny świat Władcy Pierścieni. Pewnego dnia dowiaduje się od brata, że ich ukochana babcia umarła pozostawiając po sobie 5 milionów dolarów i magiczny pierścień, ale również warunek, że w ciągu roku musi znaleźć żonę. Od tego momentu przygody bohaterów nabierają tempa dając niemałą dawkę humoru!

Brawo Kamila Jarosińska !! 13 Duma!