RolePlay | Kamila Jarosińska
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
18087
page-template-default,page,page-id-18087,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Wykształcenie: PWSFTViT w Łodzi

Izraelska Szkoła Dramatyczna „HaDerech” – wydział aktorski

Roczny Kurs Mistrzowski „Aktorstwo przed kamerą” prowadzonego przez Ruth Dytchess (Izrael)

 

Wzrost: 162 cm

 

Oczy: Niebieskie

 

 Języki: 

angielski – biegły w mowie i piśmie

hebrajski – biegły w mowie i piśmie

niemiecki, rosyjski – podstawy

Absolwentka wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej Filmowej i Telewizyjnej im. Leona Schillera w Łodzi, wydziału aktorskiego izraelskiej szkoły dramatycznej „HaDerech” oraz rocznego kursu mistrzowskiego „Aktorstwo przed kamerą” prowadzonego przez Ruth Dytchess (Izrael).

Za rolę Saszy w przedstawieniu dyplomowym „Letnisko. Improwizacje” w reżyserii Macieja Podstawnego otrzymała wyróżnienie ministra kultury i dziedzictwa narodowego na XXVII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Współpracowała m.in. z Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, teatrem „Tzavta” w Tel Avivie i teatrem „Bajt Riszonim” w Giwatajm, gdzie na przestrzeni lat miała okazję pokazać się zarówno w repertuarze komediowym (w tym w bajkach i musicalach) jak i dramatycznym.

Ma za sobą udział zarówno w polskich jak i izraelskich produkcjach filmowych i telewizyjnych ( „Opowieść o miłości i mroku”, reż. Natalie Portman, „The Past Life” reż. Avi Nesher, „The Friendship of the Ring” reż. Arik Lubetzky, a także “Hotel 52”, “Belle Epoque” czy “O mnie się nie martw”) Mówi płynnie po angielsku i hebrajsku. Oprócz aktorstwa zajmuje się również pisaniem, tłumaczeniem i nauczaniem. Współzałożycielka kolektywu „Ilustracja” propagującego krzewienie polskiej kultury i języka dla dzieci z rodzin mieszanych w Izraelu. Trzykrotna stypendystka (wraz z kolektywem „Ilustracja”) Wydziału Konsularnego Ambasady Polskiej w Tel Awiwie na projekty edukacyjno – artystyczne (2015 i 2017 rok). Animator i edukator w Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”.

Showreel