RolePlay | Kasia Maria Zielińska w nowym filmie Marka Koterskiego „7 Uczuć” !!
Agencja aktorska reprezentująca wąskie grono aktorów. Pracujemy indywidualnie z naszymi Aktorami, doradzając i przygotowując im jak najlepsze portfolio. Współpracujemy z aktorami, aktorkami, realizatorami, reprezentując ich przy niejednym zleceniu. Siedziba agencji mieści się w przestrzeni do wynajęcia, która może być wykorzystana jako studio lub obiekt zdjęciowy. Dysponujemy również własnym studiem fotograficznym i sprzętem, co ułatwia nam tworzenie wyjątkowych materiałów promocyjnych każdego z aktorów.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Kamil Szeptycki, Ganjalyan, Kasia Maria Zielińska, studio fotograficzne, studio castingowe, plan zdjęciowy, obiekt zdjęciowy, studio, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16956
post-template-default,single,single-post,postid-16956,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kasia Maria Zielińska w nowym filmie Marka Koterskiego „7 Uczuć” !!

Kasia Maria Zielińska w nowym filmie Marka Koterskiego „7 Uczuć” !!

Aktywny czas ostatnio ! Nasi aktorzy w wielu produkcjach w tym miesiącu! Dziś Kasia Maria Zielińska, która aktualnie jest na planie!
Od dłuższego czasu czekaliśmy już z Kasią na ten dzień, w którym to właśnie rozpoczyna się kolejna przygoda i do tego z tak wspaniałym zespołem!
Przygotowania i próby w ostatnich miesiącach rozpaliły ciekawość, a teraz już tylko praca i oczekiwanie na wyjątkowe efekty. Koncepcja filmu jest szalenie ciekawa i trzymamy kciuki za jej realizację i powodzenie do końca!