RolePlay | Magdalena Fejdasz
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
17496
page-template-default,page,page-id-17496,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Wykształcenie: PWST Kraków

 

Wzrost: 168 cm

 

Oczy: Niebieskie

 

 Języki: angielski – biegle
francuski – niemiecki

 

 Instrumenty: Ukulele,

Urodzona 1 stycznia 1989 r. w Przemyślu. Niezależna aktorka, tancerka, performerka.  Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Jej dwa spektakle dyplomowe to „Czyż nie dobija się koni?” w adaptacji i reżyserii Jerzego Stuhra i Waldemara Raźniaka oraz „Swan Lake” w reżyserii i choreografii Idana Cohena (Izrael). Laureatka III edycji programu Entrée w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Stypendystka programu twórczego TanzMedienAkademie w Bauhaus Universitat podczas Pelerinages Kunstfest w Weimarze.  Zdobywczyni Stypendium Twórczego Miasta Przemyśl.

Współpracowała m.in. z Teatrem Śląskim w Katowicach, Teatrem Groteska w Krakowie oraz Teatrem Rozrywki w Chorzowie.  Pracowała przy takich produkcjach jak:            Twerk like teen spirit w choreografii Marty Ziółek (Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie); New face – video Grzegorza Stefańskiego ( Galeria Lookout w Warszawie); Small Room Syndrome w reżyserii Natalii Wilk – krótkometrażowy film tańca wyświetlany w ramach festiwalu Short Waves w Poznaniu; Meblościanka w reżyserii Błażeja Peszka (Teatr Śląski w Katowicach); Przemiany w reżyserii Adolfa Weltscheka (Teatr Groteska w Krakowie); projekt Teatr Formy- Działania Performera w choreografii Ole Martina Meland (Carte Blanche, Norwegia) w ramach Festiwalu Materia Prima oraz Oktoberdans w Bergen; The Four Seasons Restaurant, reżyseria Romeo Castellucci, wystawiany w ramach Malta Festival w Poznaniu; DOWÓD OSOBISTY, reżyseria Marta Streker, w ramach rezydencji w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.