RolePlay | o nas
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
18803
page-template-default,page,page-id-18803,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Rafał Krus

Założyciel agencji RolePlay. Od ponad 8 lat zajmuje się kompleksową opieką aktorów i prowadzeniem ich kariery, w szczególności sprzedażą kompetencji oraz usług artystycznych na wszystkich rynkach (teatralnym, telewizyjnym, filmowym, reklamowym, eventowym).

rafal@agencjaroleplay.pl

+48 783 061 006

Daria Ewing

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu aktorów w branży filmowej, pomaga w poszukiwaniu kolejnych wyzwań dla naszych podopiecznych.

daria@agencjaroleplay.pl

+48 733 336 779

Jarek Skotnicki

W RolePlay zajmuje się obsługą managerską osób publicznych oraz planowaniem i egzekwowaniem działań public relations, zarówno aktorów jak i agencji. Odpowiedzialny również za proces rekrutacji i kreowanie ścieżki zawodowej artystów w Polsce i za granicą.

jarek@agencjaroleplay.pl

+48 691 555 444