RolePlay | Paulina Mikuła
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
19580
page-template-default,page,page-id-19580,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, charyzmatyczna autorka edukacyjnego kanału YouTube Mówiąc Inaczej, który prowadzi od 2013 roku. W jego ramach nagrywany jest również̇ cykl Myśląc Inaczej, w którym porusza tematy pozajęzykowe. Na jej kanale pojawiają się też wywiady z popularnymi w mediach i kulturze osobami. Cechuje ją sumienność, kreatywność, profesjonalne podejście do przedstawianych tematów, a przede wszystkim wyjątkowe poczucie humory, które powoduje, że odbiorcy jej treści bawiąc się, poszerzają swoją wiedzę z zakresu poprawnej polszczyzny. Nazywana Bralczykiem młodego pokolenia, prowadząca pierwszej edycji Bake off – Ale ciacho!, obyta z kamerą i wystąpieniami na żywo.

Jest jedną z najpopularniejszych osobowości na polskim YouTubie oraz w social mediach. Z badań przeprowadzonych dla Google przez Kantar Millward Brown wynika, że swojej widowni Paulina kojarzy się̨ ze: szczerością̨, wiarygodnością̨ i autorytetem. W kwietniu 2016 roku ukazała się jej książka poświęcona zagadnieniom językowym pod tytułem „Mówiąc Inaczej”.

Intro

Myśląc Inaczej

Mówiąc Inaczej, odc. 116

DDTVN

Reklama PLAY