RolePlay | Kamil Lipka
Agencja aktorska reprezentująca wąskie grono aktorów. Pracujemy indywidualnie z naszymi Aktorami, doradzając i przygotowując im jak najlepsze portfolio. Współpracujemy z aktorami, aktorkami, realizatorami, reprezentując ich przy niejednym zleceniu. Siedziba agencji mieści się w przestrzeni do wynajęcia, która może być wykorzystana jako studio lub obiekt zdjęciowy. Dysponujemy również własnym studiem fotograficznym i sprzętem, co ułatwia nam tworzenie wyjątkowych materiałów promocyjnych każdego z aktorów.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Kamil Szeptycki, Ganjalyan, Kasia Maria Zielińska, studio fotograficzne, studio castingowe, plan zdjęciowy, obiekt zdjęciowy, studio, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16149
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16149,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kamil Lipka

wiek

8 marca 1988r. (28l.)

Wykształcenie

PWST Kraków

Wzrost

174 cm

Filmografia

https://www.spotlight.com/interactive/cv/1/M199429.html

Video

Kategoria
Aktor
Biogram

Urodzony 8 marca 1988 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Absolwent PWST we Krakowie Wydział Teatru Tańca, gdzie wystapił w dwóch dyplomach:  Czyż nie dobija się koni?” w adaptacji i reżyserii Jerzego Stuhra i Waldemara Raźniaka oraz „Swan Lake” w reżyserii i choreografii Idana Cohena (Izrael).

Współpracował z Teatrem w Chorzowie, The London Film School czy Ravensbourne College of Design and Communication.

Brał udział w rozmaitych warsztatach, min.: w Instytucie Grotowskiego, Teatrze w Legnicy, również w Amsterdamie, Paryżu, Londynie czy Los Angeles. Jest specjalistą w tańcu break dance prowadzi warsztaty, bierze udział w zawodach w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jego pasją są podróże, fotografia i gotowanie.