RolePlay | Piotr R. Zakrzewski
Agencja aktorska reprezentująca wąskie grono aktorów. Pracujemy indywidualnie z naszymi Aktorami, doradzając i przygotowując im jak najlepsze portfolio. Współpracujemy z aktorami, aktorkami, realizatorami, reprezentując ich przy niejednym zleceniu. Siedziba agencji mieści się w przestrzeni do wynajęcia, która może być wykorzystana jako studio lub obiekt zdjęciowy. Dysponujemy również własnym studiem fotograficznym i sprzętem, co ułatwia nam tworzenie wyjątkowych materiałów promocyjnych każdego z aktorów.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Kamil Szeptycki, Ganjalyan, Kasia Maria Zielińska, studio fotograficzne, studio castingowe, plan zdjęciowy, obiekt zdjęciowy, studio, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16423
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16423,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Piotr R. Zakrzewski

Data urodzenia (wiek)

3 listopada 1987r. (29l.)

Wykształcenie

PWST Wrocław

Universität Mozarteum Salzburg

Wzrost

197 cm

Języki

angielski - biegły

islandzki, niemieckie - komunikatywny

Filmografia

Profil aktora w sieci

Kategoria
Aktor RolePlay
Biogram

Podczas wczesnego etapu edukacji poznał z opowiadań i książek osobę Jerzego Grotowskiego oraz w praktyce metody pracy teatrów, które w prostej linii czerpią z jego twórczości. Wpłynęło to znacząco na jego pojmowanie teatru. Wkrótce po liceum został studentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, gdzie w sposób zawodowy mógł przyjrzeć się pracy aktora, nauczyć się nie tylko technik, ale poznać także etykę zawodową, higienę pracy, a także mechanizmy teatralne.

Z wyróżnieniem ukończył szkołę teatralną. W tym okresie oprócz ćwiczeń metodycznych, uwrażliwił się bardzo na znaki teatralne i obraz. Tam również zderzył wyobrażenie o teatrze i o akcie twórczym z żelazną praktyką.

Studia uzupełnił półroczną wymianą na wydziale aktorskim na Universität Mozarteum w Salzburgu w Austrii, gdzie miał okazję poznać teatr niemiecki. Swój wyjazd uwieńczył zagraniem spektaklu w słynnym berlińskim Teatrze im. Maxima Gorkiego sztuką Kunst Oder Dreck w reżyserii Susanne Truckenbrodt.

Brał udział w wielu warsztatach i seminariach teatralnych w Polsce i w Europie. Uczestniczył w licznych przedsięwzięciach organizowanych przez Instytut im. Jerzego Grotowskiego. Wśród najważniejszych: uczestnictwo w projekcie Collective mind prowadzonym przez Eugenio Barbę oraz w pracy badawczej poświęconej Metodzie Etiudy prowadzonej przez Anatolija Wasiliewa. Miał przyjemność pracować z legendarną grupą Bread and Puppet Petera Schumanna. 
Za najważniejsze projekty, w których brał udział uważa letnie seminarium prowadzone przez Erika Norlina, założyciela teatru Slava oraz pracę z Rodrigo Garcią podczas festiwalu teatralnego Malta.

Od pięciu lat związany z norweskim teatrem Stella Polaris wraz z którym odbył trzy premiery (w Borre i Gokstad w południowej Norwegii na starych cmentarzyskach Wikingów) oraz liczne warsztaty teatralne. Podczas jednego ze stażów w Norwegii prowadził osobiste studia nad sztuką aktora, które zawarł w wyróżnionej pracy magisterskiej Studia nad współczesną sztuką aktora pod opieką profesora Mirosława Kocura.

Od kilku lat tworzy muzykę elektroniczną i eksperymentalną. Pracował m.in. z Pawłem Passinim, budując pejzaże muzyczne do jego czytań performatywnych wystawianych w Instytutcie Teatralnym w Warszawie.

Rok życia spędził na Islandii, gdzie szukał inspiracji twórczych. Wyjazd w nieznane był dla niego doświadczeniem życiowym. Mówi biegle po angielsku i zna podstawy islandzkiego.

Od listopada 2013 roku mieszka w Polsce. Wystąpił w licznych produkcjach reklamowych i telewizyjnych. Bierze udział w licznych niezależnych przedsięwzięciach teatralnych iperformatywnych. Pasjonuję się sportem i poszerzaniem świadomości swojego ciała, które uważa za klucz do obiektywnego zrozumieniu świata a także polepszania warsztatu aktorskiego. Ćwiczy judo. Medytuje. Prowadzi autorskie zajęcia kreatywne dla dzieci. Okazjonalnie bywa Djem.

Nieustannie pragnie się rozwijać i jednym z jego mott życiowych jest: nic dla mnie, co nie jest dla innych, mnie nie interesuje.