RolePlay | Piotr Trojan
Agencja aktorska reprezentująca wąskie grono aktorów. Pracujemy indywidualnie z naszymi Aktorami, doradzając i przygotowując im jak najlepsze portfolio. Współpracujemy z aktorami, aktorkami, realizatorami, reprezentując ich przy niejednym zleceniu. Siedziba agencji mieści się w przestrzeni do wynajęcia, która może być wykorzystana jako studio lub obiekt zdjęciowy. Dysponujemy również własnym studiem fotograficznym i sprzętem, co ułatwia nam tworzenie wyjątkowych materiałów promocyjnych każdego z aktorów.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Kamil Szeptycki, Ganjalyan, Kasia Maria Zielińska, studio fotograficzne, studio castingowe, plan zdjęciowy, obiekt zdjęciowy, studio, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
17024
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17024,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Piotr Trojan

Data urodzenia

6 czerwca 1986r.

Wykształcenie

PWSFTviT w Łodzi

Wzrost

180 cm

Filmografia

Video

Języki

angielski - komunikatywny

Kategoria
Aktor RolePlay
Biogram

Urodzony 6 czerwca 1986 roku w Tarnowskich Górach. Absolwent Szkoły Muzycznej w Tarnowskich Górach oraz absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi (2010)

Za rolę Basiniego w spektaklu Cztery na podstawie Niepokojów wychowanka Torlessa Roberta Musila reż. Szymon Kaczmarek otrzymał Pierwszą Nagrodę Aktorską na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (2009).

Zdobywca nagrody Złotej Maski za główną rolę w spektaklu Ifigenia reż. Tomasz Bazana (2002)

W 2014 roku stworzył słuchowisko radiowe Usłysz mnie Miron oraz przewodnik po stolicy Usłysz mnie Warszawa, w którym to osoby niewidome oprowadzały po mieście.

Przez wiele lat  związany był z Teatrem Tańca Maat Projekt w Lublinie oraz Maat Festiwalem. 
Autor i reżyser spektaklu “Grind/r” – dokument/dramat (2015, TR Warszawa), biorącego udział w 22. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Jego sztuka Mars One – Przegrany, spośród 217 sztuk zakwalifikowała się do drugiego etapu Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej (2016).

W lutym 2017 roku w Teatrze Nowym w Poznaniu odbyła się kolejna premiera jego tekstu Na obraz i podobieństwo swoje, której był również reżyserem.

Współpracował z Teatrem Działań Twórczych w Warszawie, w którym w grudniu 2016 roku wystawił sztukę Niewinni, na podstawie swojego tekstu.

Wykładowca Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich.

Stypendysta Ministra Kultury w Dziedzinie Teatr, jak również Stypendysta Miasta Stołecznego Warszawy, Miasta Łodzi i Województwa Pomorskiego.
Uczestniczył w wielu sesjach i warsztatach teatralnych w Polsce i za granicą.

Współpracował z wieloma reżyserami teatralnymi i filmowymi min. Wiktorem Rubinem, Maciejem Pieprzycą, Patrykiem Vegą czy Marcinem Liberem.

Obecnie przygotowuje spektakl dyplomowy Szkoły Aktorkiej Machulskich, planowana premiera na październik 2017 oraz wraz z NoSugra Film pracuje nad scenariuszem do swojego debiutanckiego filmu. Sam scenariusz zakwalifikował się już na EAVE European Audiovisual Entrepreneus.