RolePlay | Urszula Mazur
Agencja aktorska reprezentująca wąskie grono aktorów. Pracujemy indywidualnie z naszymi Aktorami, doradzając i przygotowując im jak najlepsze portfolio. Współpracujemy z aktorami, aktorkami, realizatorami, reprezentując ich przy niejednym zleceniu. Siedziba agencji mieści się w przestrzeni do wynajęcia, która może być wykorzystana jako studio lub obiekt zdjęciowy. Dysponujemy również własnym studiem fotograficznym i sprzętem, co ułatwia nam tworzenie wyjątkowych materiałów promocyjnych każdego z aktorów.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Kamil Szeptycki, Ganjalyan, Kasia Maria Zielińska, studio fotograficzne, studio castingowe, plan zdjęciowy, obiekt zdjęciowy, studio, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
15745
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15745,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Urszula Mazur

Data urodzenia (wiek)

30 sierpnia 1993 (23l.)

Szkoła

AT Warszawa (IV rok)

Wzrost

160 cm

Kategoria
Aktorka RolePlay
Biogram

23 – letnia aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie – Wydział Lalkarski w Białymstoku (kierunek:aktorstwo).
W ramach dyplomu grała w spektaklu muzycznym „Kuchnia bez pokoju – Piosenki Toma Waitsa” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka oraz spektakl „Tarantula” oparty na dziełach i życiu prywatnym S. I. Witkiewicza w reżyserii Marcina Bartnikowskiego.
Otrzymała Nagrodę Specjalną za stworzenie filmu „Człowiek sukcesu” – o dzieciach, lekarzach i wolontariuszach oddziału hematologii i  onkologii dziecięcej.
Aktorka epizodycznie występowała w serialu ” Ranczo”.
Grała główną rolę w etiudzie reżyserowanej przez Jacka Filipiaka opartej na powieści „Fałszywy autostop” Milana Kundery.
Grała główną rolę KULI w słuchowisku radiowym „Chodź na słówko” Maliny Prześlugi wyreżyserowanym przez Waldemara Modestowicza.
Bierze czynny udział w warsztatach i szkoleniach m.in. warsztaty rytmiczne z Jackiem Ostaszewskim, warsztaty z szermierki scenicznej z Mateuszem Berkowiczem oraz warsztaty z tańca klasycznego (balet)  i współczesnego z Iriną Sidoruk oraz Pawłem Sakowiczem.
Działa również charytatywnie jako wolontariusz na oddziale onkologii i hematologii w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym.