RolePlay | Repertuar
Agencja aktorska reprezentująca wąskie grono aktorów. Pracujemy indywidualnie z naszymi Aktorami, doradzając i przygotowując im jak najlepsze portfolio. Współpracujemy z aktorami, aktorkami, realizatorami, reprezentując ich przy niejednym zleceniu. Siedziba agencji mieści się w przestrzeni do wynajęcia, która może być wykorzystana jako studio lub obiekt zdjęciowy. Dysponujemy również własnym studiem fotograficznym i sprzętem, co ułatwia nam tworzenie wyjątkowych materiałów promocyjnych każdego z aktorów.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Kamil Szeptycki, Ganjalyan, Kasia Maria Zielińska, studio fotograficzne, studio castingowe, plan zdjęciowy, obiekt zdjęciowy, studio, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16668
page-template-default,page,page-id-16668,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

WAKACJE! WRACAMY WE WRZEŚNIU!

CZERWIEC

1 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu | duża scena | Czarnoksiężnik z Krainy Oz | godz. 10.30

Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Czarownice z Salem | godz. 19.00

 

2 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu | duża scena | Czarnoksiężnik z Krainy Oz | godz. 10.30

Magdalena Gnatowska, Kamila Jarosińska – Collegium Nobilium – AT w Warszawie | scena | Miś i Misia | godz. 11.00

Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Czarownice z Salem | godz. 19.00

 

3 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu | duża scena | Czarnoksiężnik z Krainy Oz | godz. 14.00

Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Czarownice z Salem | godz. 16.00

 

4 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu | duża scena | Czarnoksiężnik z Krainy Oz | godz. 14.00

 

9 czerwca

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

 

10 czerwca

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

 

12 czerwca

Magdalena Gnatowska – Kino Elektronik | elektronik | Jajo w sieci | godz. 11.00

 

13 czerwca

Helena Ganjalyan, Maciej Hanczewski, Magdalena Fejdasz – Wernisaż RolePlay „Twarze” | Babka do wynajęcia | Gdzie jest Zip Coon? | godz. 19.00

 

17 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Brancz | godz. 19.15

 

18 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Brancz | godz. 19.15

 

21 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Mayday 2 | godz. 19.00

 

22 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Mayday 2 | godz. 19.00

Helena Ganjalyan – Dzika Strona Wisły | Warszawa | MELT | godz. 20.00

 

23 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Mayday 2 | godz. 19.00

 

25 czerwca

Aleksandra Listwan – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Mayday 2 | godz. 19.10

MAJ

2 maja

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Mapa i terytorium | godz. 19.00

 

3 maja

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Mapa i terytorium | godz. 18.00

 

6 maja

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Farenheit451 | godz. 19.00

 

7 maja

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Farenheit451 | godz. 16.00

 

9 maja

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

 

10 maja

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

 

11 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | ONY | godz. 10.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

 

12 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | ONY | godz. 10.00

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 19.00

 

13 maja

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna w Sopocie | Płatonow | godz. 16.00

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 20.00

 

14 maja

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna w Sopocie | Płatonow | godz. 16.00

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 20.00

Helena Ganjalyan, Magdalena Fejdasz – Klub Komediowy | Warszawa | Vianowskie Improwizacje | godz. 20.00

 

17 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 11.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

 

18 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 19.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

 

19 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 19.00

 

20 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Pomoc domowa | godz. 16.00

Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Kto się boi Virginii Woolf? | godz. 19.00

 

21 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Pomoc domowa | godz. 19.00

Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Kto się boi Virginii Woolf? | godz. 19.00

Helena Ganjalyan – Dzika Strona Wisły | Warszawa | MELT | godz. 19.00

 

22 maja

Kamila Jarosińska – Teatr Miejski w Gdyni | duża scena | Czytanie sztuki „Piekło-niebo” Marii Wojtyszko | godz. 16.45

 

25 maja

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

 

26 maja

Aleksandra Listwan – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu | duża scena | Czarnoksiężnik z Krainy Oz | godz. 10.30

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Pomoc domowa | godz. 11.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

 

27 maja

Aleksandra Listwan – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu | duża scena | Czarnoksiężnik z Krainy Oz | godz. 15.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Pomoc domowa | godz. 11.00 i 19.00

 

28 maja

Aleksandra Listwan – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu | duża scena | Czarnoksiężnik z Krainy Oz | godz. 15.00

 

30 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 10.00

 

31 maja

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 10.00

Aleksandra Listwan – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu | duża scena | Czarnoksiężnik z Krainy Oz | godz. 10.30

KWIECIEŃ

1 kwietnia

Urszula Mazur – Teatr Dramatyczny w Białymstoku | duża scena | Balladyna | godz. 19.00

 

2 kwietnia

Urszula Mazur – Teatr Dramatyczny w Białymstoku | duża scena | Balladyna | godz. 19.00

 

3 kwietnia

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 19.15

 

4 kwietnia

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Pajęcza sieć | godz. 19.00

 

5 kwietnia

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 11.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

 

6 kwietnia

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 11.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

 

7 kwietnia

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 19.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w GdańskuPREMIERA | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 19.00

 

8 kwietnia

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 18.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

 

9 kwietnia

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 18.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

 

10 kwietnia

Krzysztof Rogucki – Teatr Kameralny w Lublinie | scena główna | Ten Obcy | godz. 9.00 i 11.00

Marta Walesiak – Scena Ziemi  | Targi Expo Poznań | Klub Hipochondryków | godz. 18.00 i 20:30

 

11 kwietnia

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 19.00

 

12 kwietnia

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 19.00

 

13 kwietnia

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Plotka | godz. 10.00

 

17 kwietnia

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 18.00

 

18 kwietnia

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Urodziny czyli ceremonie żałobne w czasie radosnego święta | godz. 19.00

 

20 kwietnia

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Królowa Śniegu | godz. 11.00 i 13.00

 

21 kwietnia

Marta Walesiak – Teatr Miejski w Lesznie | duża scena | Zagraj to jeszcze raz, sam | godz. 19.00

 

22 kwietnia

Marta Walesiak – Teatr Miejski w Lesznie | duża scena | Zagraj to jeszcze raz, sam | godz. 19.00

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża kameralna | Murzyn Warszawski | godz. 19.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 19.15

 

23 kwietnia

Marta Walesiak – Teatr Miejski w Lesznie | duża scena | Zagraj to jeszcze raz, sam | godz. 19.00

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża kameralna | Murzyn Warszawski | godz. 19.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 19.15

 

24 kwietnia

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Zemsta | godz. 9.30

 

25 kwietnia

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Zemsta | godz. 9.30

Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Czyż nie dobija się Koni? | godz. 19.00

 

26 kwietnia

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Balladyna | godz. 9.30

Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Czyż nie dobija się Koni? | godz. 19.00

 

27 kwietnia

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Balladyna | godz. 9.30

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | ONY | godz. 10.00

Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Czyż nie dobija się Koni? | godz. 19.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Pomoc domowa | godz. 19.00

Magdalena Fejdasz – Teatr Druga Strefa | scena główna | Meblościanka | godz. 20.00

 

28 kwietnia

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Balladyna | godz. 9.30

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | ONY | godz. 10.00

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Hallo Szpicbródka | godz. 19.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Pomoc domowa | godz. 19.00

 

29 kwietnia

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Kot w butach | godz. 11.00 i 14.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Miarka za markę | godz. 19.15

Marta Walesiak – Teatr Polonia w Warszawie | duża scena | KLAPS! 50 twarzy Greya | godz. 19.30

 

30 kwietnia

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Mapa i terytorium | godz. 17.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Miarka za markę | godz. 19.15

Marta Walesiak – Teatr Polonia w Warszawie | duża scena | KLAPS! 50 twarzy Greya | godz. 19.30

1 marca

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | ONY | godz. 10.00
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Niepoprawni (Fantazy) | godz. 19.00
Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Broniewski | godz. 19.00

 

2 marca

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | ONY | godz. 10.00
Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Broniewski | godz. 19.00

 

4 marca

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Farenheit 451 | godz. 19.00
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | duża scena | Hamlet | godz. 18.30
Urszula Mazur – Teatr Dramatyczny w Białymstoku | duża scena | Balladyna | godz. 19.00

 

5 marca

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Farenheit451 | godz. 16.00
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | duża scena | Hamlet | godz. 17.00
Urszula Mazur – Teatr Dramatyczny w Białymstoku | duża scena | Balladyna | godz. 17.00
Marta Walesiak – Teatr Polonia w Warszawie | duża scena | KLAPS! 50 twarzy Greya | godz. 19.30

 

6 marca

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Zemsta | godz. 9.30
Marta Walesiak – Teatr Polonia w Warszawie | duża scena | KLAPS! 50 twarzy Greya | godz. 19.30

 

7 marca

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 10.00
Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Zemsta | godz. 9.30
Maciej Hanczewski – Teatr Narodowy w Warszawie | scena przy Wierzbowej | Idiota | godz. 19.30

 

8 marca

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 10.00
Maciej Hanczewski – Teatr Narodowy w Warszawie | scena przy Wierzbowej | Idiota | godz. 19.30

 

9 marca

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 11.00 i 19.00
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00
Maciej Hanczewski – Teatr Narodowy w Warszawie | scena przy Wierzbowej | Idiota | godz. 19.30

 

10 marca

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki| godz. 11.00 i 19.00
Michał Jaros – Gdański Teatr Szekspirowski | duża scena | Wesołe Kumoszki z Windsoru | godz. 18.00
Urszula Mazur – Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie | mała scena | Pospolite Żywota Martwych Polaków | godz. 18.00
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00
Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Akt równoległy | godz. 20.00

 

11 marca

Michał Jaros – Gdański Teatr Szekspirowski | duża scena | Wesołe Kumoszki z Windsoru | godz. 16.00
Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Królowa Śniegu | godz. 11.00 i 14.00
Urszula Mazur – Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie | mała scena | Pospolite Żywota Martwych Polaków | godz. 18.00
Maciej Hanczewski – Teatr Narodowy w Warszawie | sala Bogusławskiego | Kordian | godz. 19.00
Katarzyna Dałek, Michał Jaros
 – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Akt równoległy | godz. 20.30

 

12 marca

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Kot w butach | godz. 11.00
Michał Jaros
 – Gdański Teatr Szekspirowski | duża scena | Wesołe Kumoszki z Windsoru | godz. 16.00
Urszula Mazur – Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie | mała scena | Pospolite Żywota Martwych Polaków | godz. 18.00
Maciej Hanczewski – Teatr Narodowy w Warszawie | sala Bogusławskiego | Kordian | godz. 19.00
Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Akt równoległy | godz. 20.30

 

15 marca

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Kot w butach | godz. 10.00
Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Portret Damy | godz. 19.00
Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Pajęcza sieć | godz. 19.00

 

16 marca

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Pajęcza sieć | godz. 19.00

 

17 marca

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Kariera Nikodema Dyzmy | godz. 19.00

 

18 marca

Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Kariera Nikodema Dyzmy | godz. 19.00

 

19 marca

Helena Ganjalyan – Dzika Strona Wisły | Warszawa | MELT | godz. 19.00

 

21 marca

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Balladyna | godz. 9.30
Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Kot w butach | godz. 11.00
Katarzyna Dałek
 – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Kto się boi Virginii Woolf? | godz. 19.00
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Niepoprawni (Fantazy) | godz. 19.00
Helena Ganjalyan – Scena Robocza | Poznań | scena robocza | Dziady | godz. 19.00

 

22 marca

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Balladyna | godz. 9.30
Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Kto się boi Virginii Woolf? | godz. 19.00
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Niepoprawni (Fantazy) | godz. 19.00
Helena Ganjalyan – Scena Robocza | Poznań | scena robocza | Dziady | godz. 19.00

 

23 marca

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Balladyna | godz. 9.30
Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Królowa Śniegu | godz. 14.00
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30

 

24 marca

Marek Kołaczkowski – Teatr Mały w Manufakturze w Łodzi  | duża scena | Balladyna | godz. 9.30 i 19.15
Marta Walesiak – Teatr Syrena w Warszawie | duża scena | Królowa Śniegu | godz. 10.00 i 12.30
Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena główna | Hamlet | godz. 18.30
Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Czyż nie dobija się Koni? | godz. 19.00

 

25 marca

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00
Katarzyna Dałek
 – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Czyż nie dobija się Koni? | godz. 20.00

 

26 marca

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00
Katarzyna Dałek – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena kameralna | Czyż nie dobija się Koni? | godz. 20.00

 

29 marca

Marta Walesiak – Teatr Polonia w Warszawie | duża scena | KLAPS! 50 twarzy Greya | godz. 17.00 i 20.00
Helena Ganjalyan, Maciej Hanczewski, Magdalena Fejdasz – #38 PPA 2017 | Teatr Capitol | Scena Ciśnień | Gdzie jest Zip Coon? | godz. 18.00 i 21.00

 

31 marca

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Pomoc domowa | godz. 19.00