RolePlay | Agnieszka Kawiorska - aktorka
Młoda, utalentowana aktorka. Debiut w "Katyń". Znana z "Pitbull. Ostatni Pies", Ślady". Współpraca z - Teatr Stary Kraków, Teatr Ludowy Kraków, Teatr Variete.
aktorska, młoda aktorka, Teatr Stary, Władysław Pasikowski, Teatr Variete,Teatr Ludowy, Actors Temple, Pitbull. Ostatni Pies, Ślad, Boks, Kitesurfing
19098
page-template-default,page,page-id-19098,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Wykształcenie: PWST w Krakowie

 

Wzrost: 171 cm

 

Oczy: Brązowe

 

 Języki:
– angielski – biegły
niemiecki – podstawowy

 

Umiejętności: boks, kitesurfing, prawo jazdy kat. B, jazda konna, strzelanie, plywanie, snowboard, wakeboard, taniec, szermierka

Urodzona 29 stycznia 1982 roku, aktorka, absolwentka wydziału aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie ( obecnie AST ).

Jeszcze jako studentka zadebiutowała na scenie krakowskiego Teatru Starego w 2004 roku, potem szybko pojawiły się kolejne zawodowe propozycje. Pierwszą ważna rolą na dużym ekranie był film „Katyń“ w reżyserii Andrzeja Wajdy. Występowała na deskach wielu krakowskich teatrów : Teatru Starego, Teatru Ludowego, Łaźni Nowej i Teatru Variete.

Chcąc nieustannie się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności kontynuowała naukę w Actors Temple w Londynie oraz na licznych międzynarodowych warsztatach w Rzymie, Paryżu i Londynie.

Ma na koncie role w kilkunastu serialach telewizyjnych oraz wielu filmach fabularnych. Ostatnio na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją w najnowszym filmie Władyslawa Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni Pies”, kolejnej części kultowej już serii.

Aktualnie wciela się w role podkomisarz Małgorzaty Mazurek w serialu „Ślad”, nowej kryminalnej produkcji Polsatu. Szerszej publiczności znana tez z telewizyjnych seriali, m.in „Barwy Szczęścia“, „Pierwsza Miłość“, „Na Wspólnej“ i „Na dobre i na złe“ i wielu innych.

Prywatnie pasjonatka podróży, sportu i aktywnego stylu życia. Lubi adrenalinę i wyzwania. Trenuje boks, ale jej największą sportową pasją jest kitesurfing.

Demo reel

Making of - PITBULL OSTATNI PIES