RolePlay | archiwum_repertuar
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
18593
page-template-default,page,page-id-18593,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

archiwum_repertuar

2Lutego

piątek

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Portret Damy | godz. 19.00

3Lutego

sobota

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Portret Damy | godz. 18.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

Helena Ganjalyan, Laura Breszka | Studio ATM – Showmax Polska | Saturday Night Live Polska | godz. 21.00

4Lutego

niedziela

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Portret Damy | godz. 18.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

6Lutego

wtorek

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Hamlet | godz. 18.30

7Lutego

środa

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Hamlet | godz. 18.30

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Miarka za markę | godz. 19.15

8Lutego

czwartek

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Uczta | godz. 19.00 – PREMIERA

Wojciech Wachuda – Teatr Komedia w Warszawie | duża scena | Skazani na miłość | godz. 19.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Miarka za markę | godz. 19.15

9Lutego

piątek

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Uczta | godz. 19.00

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Wesołe Kumoszki z Windsoru | godz. 19.00

Wojciech Wachuda – Teatr Komedia w Warszawie | duża scena | Skazani na miłość | godz. 19.00

10Lutego

sobota

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Uczta | godz. 19.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 19.00

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Wesołe Kumoszki z Windsoru | godz. 19.30

Helena Ganjalyan, Laura Breszka | Studio ATM – Showmax Polska | Saturday Night Live Polska | godz. 21.00

11Lutego

niedziela

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Uczta | godz. 19.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 19.00

Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Wesołe Kumoszki z Windsoru | godz. 19.30

13Lutego

wtorek

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | ONY | godz. 10.00

Jacek Poniedziałek – Teatr Polski w Poznaniu | duża scena | K. | godz. 19.00

14Lutego

środa

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | ONY | godz. 10.00

Jacek Poniedziałek – Teatr Polski w Poznaniu | duża scena | K. | godz. 19.00

15Lutego

czwartek

Jacek Poniedziałek – Teatr Polski w Poznaniu | duża scena | K. | godz. 19.00

16Lutego

piątek

Jacek Poniedziałek – Teatr Polski w Poznaniu | duża scena | K. | godz. 19.00

17Lutego

sobota

Helena Ganjalyan, Laura Breszka | Studio ATM – Showmax Polska | Saturday Night Live Polska | godz. 21.00

22Lutego

czwartek

Wojciech Wachuda – Teatr Komedia w Warszawie | duża scena | Skazani na miłość | godz. 19.00

Piotr Trojan – Teatr Polski w Warszawie | duża scena | Król Duch | godz. 19.00 – PREMIERA

20Lutego

wtorek

Wojciech Wachuda – Teatr Komedia w Warszawie | duża scena | Skazani na miłość | godz. 19.00

Piotr Trojan – Teatr Polski w Warszawie | duża scena | Król Duch | godz. 19.00 – PREMIERA

23Lutego

piątek

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Boeing, boeing | godz. 19.00

Wojciech Wachuda – Teatr Komedia w Warszawie | duża scena | Skazani na miłość | godz. 19.00

24Lutego

sobota

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Hamlet | godz. 18.30

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Boeing, boeing | godz. 19.00

Helena Ganjalyan, Laura Breszka | Studio ATM – Showmax Polska | Saturday Night Live Polska | godz. 21.00

25Lutego

niedziela

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Hamlet | godz. 17.00

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Boeing, boeing | godz. 19.00

27Lutego

wtorek

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 11.00

28Lutego

środa

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | mała scena | Stopklatka | godz. 11.00

1Marca

czwartek

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Bella Figura | godz. 19.00 – Prapremiera

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Opowieści Afrykańskie według Szekspira | godz. 19.00

2Marca

piątek

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Bella Figura | godz. 19.00 – PREMIERA

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Opowieści Afrykańskie według Szekspira | godz. 19.00

3Marca

sobota

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Bella Figura | godz. 17.00

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Opowieści Afrykańskie według Szekspira | godz. 19.00

Helena Ganjalyan, Laura Breszka | Studio ATM – Showmax Polska | Saturday Night Live Polska | godz. 21.00

4Marca

niedziela

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | duża scena | Bella Figura | godz. 17.00

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Opowieści Afrykańskie według Szekspira | godz. 19.00

6Marca

wotrek

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena Główna | Hamlet | godz. 18.30

7Marca

środa

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena Główna | Hamlet | godz. 18.30

9Marca

piątek

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Apokalipsa | godz. 20.00

10Marca

sobota

Jacek Poniedziałek – Nowy Teatr w Warszawie | duża scena | Apokalipsa | godz. 20.00

Helena Ganjalyan, Laura Breszka | Studio ATM – Showmax Polska | Saturday Night Live Polska | godz. 21.00

11Marca

niedziela

Helena Ganjalyan – Teatr BOTO w Sopocie | scena główna | Melt | godz. 19.00

Jacek Poniedziałek – Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych | Teatr Powszechny w Łodzi | K. | godz. 19.00

13Marca

wtorek

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 11.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

14Marca

środa

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 11.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena w Baraku | Bucharest Calling | godz. 19.00

15Marca

czwartek

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 11.00

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena Główna | Hamlet | godz. 18.30

Jakub Firewicz – Teatr Powszechny w Łodzi | duża scena | Szalone Nożyczki | godz. 19.00

16Marca

piątek

Mateusz Król – Teatr Współczesny w Warszawie | scena Główna | Hamlet | godz. 18.30

Maciej Hanczewski, Wiktoria Wolańska – Teatr Narodowy | scena przy Wierzbowej | Idiota | godz. 18.30

17Marca

sobota

Maciej Hanczewski, Wiktoria Wolańska – Teatr Narodowy | scena przy Wierzbowej | Idiota | godz. 18.30

Helena Ganjalyan, Laura Breszka | Studio ATM – Showmax Polska | Saturday Night Live Polska | godz. 21.00

18Marca

niedziela

Maciej Hanczewski, Wiktoria Wolańska – Teatr Narodowy | scena przy Wierzbowej | Idiota | godz. 18.30

20Marca

wtorek

Piotr Trojan | Teatr Polski w Warszawie | scena kameralna | Król Duch | godz. 19.30 – Pokaz przedpremierowy

22Marca

czwartek

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena Malarnia | Akt równoległy | godz. 19.00

Piotr Trojan | Teatr Polski w Warszawie | scena kameralna | Król Duch | godz. 19.30 – PREMIERA

23Marca

piątek

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena Malarnia | Akt równoległy | godz. 19.00

Piotr Trojan | Teatr Polski w Warszawie | scena kameralna | Król Duch | godz. 19.30 – PREMIERA

24Marca

sobota

Wiktoria Wolańska – Teatr Narodowy | scena główna | Opowieść zimowa | godz. 19.00

Helena Ganjalyan – Teatr Ochoty | scena główna | Zatoka Suma | godz. 19.00

25Marca

niedziela

Wiktoria Wolańska – Teatr Narodowy | scena główna | Opowieść zimowa | godz. 19.00

Helena Ganjalyan – Teatr Ochoty | scena główna | Zatoka Suma | godz. 19.00

Katarzyna Dałek, Michał Jaros – Teatr Wybrzeże w Gdańsku | scena Malarnia | Akt równoległy | godz. 19.30

27Marca

wtorek

Wiktoria Wolańska – Teatr Narodowy | scena główna | Opowieść zimowa | godz. 19.00

28Marca

środa

Wiktoria Wolańska – Teatr Narodowy | scena główna | Opowieść zimowa | godz. 19.00

Wojciech Wachuda – Teatr Komedia w Warszawie | duża scena | Skazani na miłość | godz. 19.00

29Marca

czwartek

Wojciech Wachuda – Teatr Komedia w Warszawie | duża scena | Skazani na miłość | godz. 19.00