RolePlay | Do grona naszych talentów dołączyła Katharina Baron!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
19271
post-template-default,single,single-post,postid-19271,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Do grona naszych talentów dołączyła Katharina Baron!

Idzie nowe! Pracujemy nie tylko na polskim rynku, ale ostatnio coraz częściej nasze przedsięwzięcia to projekty zagraniczne. Między innymi w ostatnim czasie Wojtek Wachuda dla Partizan Production czy międzynarodowa produkcja Jacka Poniedziałka, który dziś rozpoczął pracę na planie w Szwecji – więcej na ten temat już wkrótce!

Dlatego stawiając na ciągły rozwój, do grona naszych talentów, przyjęliśmy kosmopolitkę o polskich korzeniach! Welcome on board Katharina Baron! Katharina to multi-talented girl; jest reżyserką, aktorką oraz producentką, pracującą m.in. w Los Angeles, Nowym Jorku, Niemczech, Francji oraz w Polsce. Niech nasza współpraca będzie owocną przygodą!