RolePlay | Do naszej agencji dołączył BARTOSZ SZPAK!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
17898
post-template-default,single,single-post,postid-17898,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Do naszej agencji dołączył BARTOSZ SZPAK!

Jeden z bardziej wszechstronnych aktorów młodego pokolenia. Aktor oraz kompozytor. W jego filmowym dorobku znajdują się niezależne produkcje polskie i zagraniczne, w tym film „Czułość” w reżyserii Wacława Mikłaszewskiego, który otrzymał główne nagrody na 3D KIFF Festival w Seoulu i na 3D Movie Festival w Los Angeles, „The Goods” w reżyserii Joshua Crone, zakwalifikowany do PF Festival w Los Angeles, oraz w ostatnim czasie rozpoczęte zdjęcia do filmu „Legiony” w reż. Dariusza Gajewskiego.
Autor muzyki do kilkunastu filmów i przedstawień teatralnych.
W 2016 r. premierę miało słuchowisko wilekoobsadowe „Kim jest Max Winckler?”, stworzone w koprodukcji ze studiem Sound Tropez, w którym odpowiadał za scenariusz, reżyserię i muzykę.

Poznajcie Bartka Szpaka, którego witamy na pokładzie naszej agencji!
z Bartosz Szpak