RolePlay | Do naszej agencji dołączył Krzysztof Ogłoza!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
19079
post-template-default,single,single-post,postid-19079,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Do naszej agencji dołączył Krzysztof Ogłoza!

Do grona naszych aktorów dołączył Krzysztof Ogłoza!

Krzysztof jest absolwentem warszawskiej Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jest znany z ról w takich filmach jak; Układ zamknięty, Chce się żyć, Drzazgi, Ki (za rolę Anta otrzymał nominację do nagrody Złotej Kaczki w kategorii „najlepszy aktor”), Żurek czy Jak żyć.

Poza graniem, wykłada na Akademii Teatralnej w Warszawie na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku oraz w Studiu Teatralnym przy Teatr BAZA w Warszawie.

Aktualnie występuje gościnnie w Teatr Dramatyczny, Teatr IMKA oraz w Scena Prezentacje w Warszawie.