RolePlay | Do naszej agencji dołączył Wojciech Wachuda!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16619
post-template-default,single,single-post,postid-16619,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Do naszej agencji dołączył Wojciech Wachuda!

Wojciech Wachuda

Do naszej agencji dołączył Wojciech Wachuda!

Do agencji RolePlay dołączył Wojciech Wachuda, który przez ostatnie kilka lat zbierał przede wszystkim bagaż doświadczeń teatralnych grając w kilkudziesięciu spektaklach! Jednak, minione lata, to nie tylko teatr, ale również sporo pracy z kamerą, która w ostatnim czasie zaczyna przeważać w zajętościach Wojtka!
Aktor współpracuje również z grupą teatralno-kabaretową Obustronni Ludzie serwując podczas pokazów solidną porcję humoru.