Your image is your brand

Marcin Stec

actor
1980
agent
Jarek Skotnicki
+48 691 555 444
jarek@agencjaroleplay.pl

information

Age range for roles: 37-47

Education: PWST w Krakowie

Height: 183 cm

Eyes: blue

Languages: angielski (biegle), rosyjski (biegle), niemiecki (komunikatywny)

Umiejętności: jazda konna, wspinaczka, prawo jazdy kat. A (motocykl) i B, licencja pilota balonu, pływanie, strzelanie, jazda na: rolkach, łyżwach, nartach.

bio

Aktor, ur. w 1980 roku w Bolesławcu. W 2003 roku ukończył Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie (PWST), a rok później studia podyplomowe: „Coaching – innowacja w zarządzaniu, inspiracja w rozwoju“.

Już podczas studiów debiutował w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, następnie współpracował z Narodowym Starym Teatrem i Teatrem Śląskim w Katowicach. Najdłużej związany był z Teatrem Ludowym (2004-2016).

Ma za sobą wiele ról teatralnych, a także ponad 40 aktorskich kreacji filmowych i telewizyjnych. Zagrał w kilku międzynarodowych produkcjach realizowanych w Polsce („Karol. Człowiek, który…”, „Dark crimes”, „Ukryta Gra”). Od roku 2014 regularnie gra w rosyjskich filmach i serialach (min.: „Jedyneczka”, „Ekaterina”, „Krepost Badaber”). Pracuje również jako aktor dubbingowy i lektor.

Mieszka w Warszawie, jest ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach najbardziej lubi czytać. Z aktywnych form wypoczynku najbardziej ceni sobie jazdę konną i wspinaczkę.

video
see also