RolePlay | Gosia Stasiewicz
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
19376
page-template-default,page,page-id-19376,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Portrecistka i Fotografka planowa. Urodzona w 1978 we Wrocławiu. W 2015 skończyła studia Uniwersytetu Westminster na Wydziale Photography Art w Londynie.
2017 dostała wyróżnienie BAFTA Talent Show w Londynie za film Hair.
Od 2015 roku pracuje na planach filmowych w Polsce i za granica jako fotosistka. Ostatnia produkcja Znaki AXN Sony Pictures Television.