RolePlay | Helena Ganjalyan w jednej z głównych ról nowego serialu „Miasto Skarbów”!!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16948
post-template-default,single,single-post,postid-16948,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Helena Ganjalyan w jednej z głównych ról nowego serialu „Miasto Skarbów”!!

Helena Ganjalyan w jednej z głównych ról nowego serialu „Miasto Skarbów”!!

To już oficjalne! Jest nam niezmiernie miło oznajmić Wam, że nasza aktorka Helena Ganjalyan rozpoczyna niebawem zdjęcia do nowego serialu TVP „Miasto Skarbów” !
Helena wcieli się w jedną z głównych ról !
Serial zapowiada się naprawdę znakomicie!! Fantastyczna rola do przygotowania, z którą z pewnością Helena Ganjalyan poradzi sobie znakomicie!
Więcej szczegółów już niebawem!