RolePlay | Jacek Poniedziałek na okładce LIVE&TRAVEL!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
18313
post-template-default,single,single-post,postid-18313,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Jacek Poniedziałek na okładce LIVE&TRAVEL!

Wyczekana, ale jest! W najnowszym numerze LIVE&TRAVEL na okładce zagościł nasz Aktor Jacek Poniedziałek! W środku obszerny wywiad i piękna sesja autorstwa Monika Szałek!

Sesja została zrealizowana w Nowy Teatr!

Już niebawem pojawią się pozostałe materiały oraz wersja video wywiadu, przygotowane przez wspaniałą ekipą z Anywhere.pl, na czele z Marcin Ranuszkiewicz!

Zapraszamy do lektury! Zobacz magazyn online!