RolePlay | Jacek Poniedziałek w 5. sezonie serialu „Druga Szansa”!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
18008
post-template-default,single,single-post,postid-18008,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Jacek Poniedziałek w 5. sezonie serialu „Druga Szansa”!

Ostatni czas jest bardzo intensywny również dla naszego Aktora Jacek Poniedziałek! W listopadzie miała miejsce premiera w Teatr Polski w Poznaniu spektaklu „K.” w reż. Moniki Strzępki. W grudniu zakończyły się zdjęcia do filmu „Eter” reż. Krzysztofa Zanussiego, gdzie będziecie mogli zobaczyć Jacka w roli głównej. Już 8 lutego premiera spektaklu „Uczta” w reż. Krzysztofa Garbaczewskiego w Nowy Teatr!
W międzyczasie rozpoczęliśmy zdjęcia do nowego sezonu serialu Druga szansa TVN, w którym będziecie mogli zobaczyć naszego aktora w gronie wspaniałych, nowych bohaterów! 5. sezon zapowiada się bardzo dobrze!
Zachęcamy również wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji, do obejrzenia filmu A Heart of Love („Serce Miłości”) reż. Łukasza Rondudy. Jeden z najbardziej docenionych i najczęściej wymienianych filmów w podsumowaniach ubiegłego roku!
To nie koniec nowości i naszych wspólnych dokonań w ostatnim czasie. O wszystkim już niebawem będziemy Was informować!

fot. źródło: www.newsweek.pl