RolePlay | Kamila Jarosińska w naszej Agencji!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16820
post-template-default,single,single-post,postid-16820,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kamila Jarosińska w naszej Agencji!

Kamila Jarosińska w naszej Agencji!

Absolwentka PWSFTViT w Łodzi oraz wydziału aktorskiego Izraelskiej Szkoły Dramatycznej „HaDerech”!
Przez ostatnie lata zagrała w wielu polskich oraz izraelskich produkcjach filmowych! Płynnie posługuje się językiem angielskim oraz hebrajskim.
Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak:
„Opowieść o miłości i mroku”, reż. Natalie Portman, „The Past Life” reż. Avi Nesher, „The Friendship of the Ring” reż. Arik Lubetzky !!

Mieszkała kilka lat w Tel Awiwie, gdzie udzielała się również teatralnie, by w końcu wrócić do kraju, osiąść w Warszawie i od razu trafić do naszej agencji – z czego bardzo się cieszymy!

Jest na niezmiernie miło przedstawić Wam Kamilę Jarosińską!