Karolina Czarnecka z debiutancką EP’ką !!

Karolina Czarnecka z debiutancką EP’ką !!

Nasza aktorka Karolina Czarnecka wydała swoją debiutancką płytę. Prawie 30 min muzycznej wędrówki sięgającej po różne style, a przede wszystkim opowieść… Płyta składa się z 5 utworów, z czego każdy skomponowany przez innego muzyka, połączonych jednak historią Tiny, którą opowiada Karolina również za sprawą zapowiedzi – 4 etapów (rozdziałów) Tiny.

Piosenki napisali: Stefan Wesołowski, Michał Siwak, zespół Vshood oraz raper L.U.C, którego także usłyszymy na płycie. Słowa większości utworów stworzył Michał Walczak, świetny dramatopisarz i reżyser, m.in. autor tekstów przedstawień „Pożar w burdelu”. Nad muzyczną produkcją płyty czuwał Maciek Olbrych.

Najważniejsza jednak dla Karoliny będzie trasa koncertowa z repertuarem EP’kowym. Będzie to wyjątkowe widowisko. Autorka zaprezentuje się w pełnej scenografii wraz z muzykami. Każdy z nich będzie również częścią przedstawienia… Premierowy koncert w sobotę (20.09.2014) w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie !!

Płyta została wyprodukowana i wydana w pełni przez naszą agencję w ramach PROUD ACTION GROUP! o czym więcej już niebawem! Od jutra (19.09.2014r.) płyta dostępna będzie w całej Polsce w salonach sieci EMPIK. Wersja elektroniczna również do kupienia na wszystkich platformach muzycznych (iTunes, Muzodajnia, Spotify oraz wiele, wiele innych).