RolePlay | Karolina Czarnecka z debiutancką EP’ką !!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
1651
post-template-default,single,single-post,postid-1651,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Karolina Czarnecka z debiutancką EP’ką !!

Karolina Czarnecka z debiutancką EP’ką !!

Nasza aktorka Karolina Czarnecka wydała swoją debiutancką płytę. Prawie 30 min muzycznej wędrówki sięgającej po różne style, a przede wszystkim opowieść… Płyta składa się z 5 utworów, z czego każdy skomponowany przez innego muzyka, połączonych jednak historią Tiny, którą opowiada Karolina również za sprawą zapowiedzi – 4 etapów (rozdziałów) Tiny.

Piosenki napisali: Stefan Wesołowski, Michał Siwak, zespół Vshood oraz raper L.U.C, którego także usłyszymy na płycie. Słowa większości utworów stworzył Michał Walczak, świetny dramatopisarz i reżyser, m.in. autor tekstów przedstawień „Pożar w burdelu”. Nad muzyczną produkcją płyty czuwał Maciek Olbrych.

Najważniejsza jednak dla Karoliny będzie trasa koncertowa z repertuarem EP’kowym. Będzie to wyjątkowe widowisko. Autorka zaprezentuje się w pełnej scenografii wraz z muzykami. Każdy z nich będzie również częścią przedstawienia… Premierowy koncert w sobotę (20.09.2014) w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie !!

Płyta została wyprodukowana i wydana w pełni przez naszą agencję w ramach PROUD ACTION GROUP! o czym więcej już niebawem! Od jutra (19.09.2014r.) płyta dostępna będzie w całej Polsce w salonach sieci EMPIK. Wersja elektroniczna również do kupienia na wszystkich platformach muzycznych (iTunes, Muzodajnia, Spotify oraz wiele, wiele innych).