RolePlay | Kasia Maria Zielińska w Dubaju kręci spot promocyjny „Turystyczny Dubaj!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
17922
post-template-default,single,single-post,postid-17922,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kasia Maria Zielińska w Dubaju kręci spot promocyjny „Turystyczny Dubaj!

Ostatnio przypominaliśmy wraz z marką Starling o czapkach na zimę. Dziś przedstawiamy inne rozwiązanie na walkę z niskimi temperaturami. Z pewnością jednym z przyjemniejszych jest wyjazd do pracy w cieplejsze rejony! 
Nasza aktorska Kasia Maria Zielińska w tym miesiącu spędziła kilka dni podczas realizacji filmu promocyjnego w słonecznym Dubaju! 
Tuż przed wyjazdem, Kasia zagościła również na planie serialu Druga szansa TVN ! ??