RolePlay | Kasia Maria Zielińska w nowym filmie Marka Koterskiego „7 Uczuć” !!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16956
post-template-default,single,single-post,postid-16956,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kasia Maria Zielińska w nowym filmie Marka Koterskiego „7 Uczuć” !!

Kasia Maria Zielińska w nowym filmie Marka Koterskiego „7 Uczuć” !!

Aktywny czas ostatnio ! Nasi aktorzy w wielu produkcjach w tym miesiącu! Dziś Kasia Maria Zielińska, która aktualnie jest na planie!
Od dłuższego czasu czekaliśmy już z Kasią na ten dzień, w którym to właśnie rozpoczyna się kolejna przygoda i do tego z tak wspaniałym zespołem!
Przygotowania i próby w ostatnich miesiącach rozpaliły ciekawość, a teraz już tylko praca i oczekiwanie na wyjątkowe efekty. Koncepcja filmu jest szalenie ciekawa i trzymamy kciuki za jej realizację i powodzenie do końca!