Michał Wawrzecki dołączył do grona naszych realizatorów!

Do grona naszych realizatorów dołączył reżyser filmowy i teatralny oraz scenarzysta Michał Wawrzecki! Absolwent Reżyserii oraz Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył również Krakowską Szkołę Scenariuszową.

Autor oraz reżyser etiudy pt. „Gorzko!” oraz filmu „Nowy Świat” za który został nagrodzony II nagrodą przez Międzynarodowe Jury Konkursu Polskich Filmów Fabularnych na Netia Off Camera, a także wyróżniony na festiwalu Luxor Arab and European Film Festival w Egipcie.

Drugi reżyser filmów takich jak „Atak Paniki”, „Larp”, „Szczękościsk”.

Autor filmów dokumentalnych: „Emigracja – dwie fale” (Grand Prix na Festiwalu Rozstaje Europy 2007, I Nagroda na Polonijnym Festiwalu Multimedialnym Polskie Ojczyzny 2007), „Spółka z pełną odpowiedzialnością” (film pokazywany na Festiwalu Polskich Filmów w Berlinie 2011, Europejskim Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Neubrandenburgu 2011, Krakowskim Festiwalu Filmowym 2011). Współautor sztuki oraz współreżyser spektaklu „Zbuntowany autobus, czyli jazda bez trzymanki” w Teatrze Ateneum w 2011 roku.