RolePlay | Natalia Kalita w naszej agencji!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
18734
post-template-default,single,single-post,postid-18734,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Natalia Kalita w naszej agencji!

Absolwentka PWST w Krakowie. Nagrodzona I Nagrodą Aktorską za rolę Pani Tarczyckiej w spektaklu dyplomowym „Zatopiona katedra” na 27. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
Obecnie aktorka TR Warszawa. Już 29 czerwca premiera spektaklu „Chinka” w reż. Klaudia Hartung-Wójciak, najnowszej produkcji TR z jej udziałem.
Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam nową aktorkę w naszej agencji – Natalia Kalita!

fot. Marek Zimakiewicz