RolePlay | Philipp Mogilnitskiy
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
20781
page-template-default,page,page-id-20781,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Przedział wiekowy ról: 40-50

Wzrost: 175 cm

Oczy: brązowe

Języki obce: angielski (biegle), hebrajski (biegle), rosyjski (ojczysty), polski (biegle)

Wykształcenie: Państwowa Akademia Sztuk Teatralnych w St. Petersburgu

Umiejętności: jazda konna,

Ukończył Państwową Akademię Sztuk Teatralnych w St. Petersburgu w klasie Siergieja Tcherkaskiego. Przez 5 lat pracował w Maly Drama Theater – Theater of Europe. Ma na koncie udział w ok. 40 międzynarodowych projektach, m. in. w Rosji, Izraelu, Czechach, Holandii czy Anglii. Od 2018 roku mieszka w Polsce, co pozwoliło mu  rozpocząć pracę także na tutejszym rynku filmowym i teatralnym.

Polscy widzowie kojarzą go z produkcji takich jak: „Ziuk. Młody Piłsudski”, „Nielegalni” czy „Dom pod Dwoma Orłami” oraz spektaklu „Irańska konferencja” Ivana Vrypaeva wystawianego w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. W 2020 roku podjął projektową współpracę z The Royal Court Theater w Londynie.

Przez 16 lat mieszkał w Izraelu, gdzie służył w wojsku.