RolePlay | Pierwszy autorski audiobook Bartka Szpaka już w sprzedaży!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
18309
post-template-default,single,single-post,postid-18309,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Pierwszy autorski audiobook Bartka Szpaka już w sprzedaży!

Pierwszy autorski audiobook naszego aktora Bartka Szpaka dostępny już w sprzedaży na audioteka.pl!
Duet Szpak / Chyliński Stories rozkręcają się coraz bardziej. Aktualnie, są na ostatniej prostej wielkiej produkcji kolejnego słuchowiska, w którym Bartosz odpowiedzialny będzie nie tylko za tekst i muzykę, ale i reżyserię! Więcej póki co nie możemy zdradzić, ale z pewnością będziemy jeszcze o tym pisać!

W słuchowisku „Kim jest Max Winckler?” wśród wspaniałej obsady, nasza aktorka Monika Kaleńska, która wykonuje również znajdujące się na nagraniu wokalizy!