RolePlay | Po godzinach akcja #trenujzagentem ! Z Aleksandrą Listwan w biegu Survival Race!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16943
post-template-default,single,single-post,postid-16943,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Po godzinach akcja #trenujzagentem ! Z Aleksandrą Listwan w biegu Survival Race!

Po godzinach akcja #trenujzagentem ! Z Aleksandrą Listwan w biegu Survival Race!

Dosyć nietypowo dziś! Wsparcie i zaufanie jest nieodzowną częścią naszej współpracy. Wspólnie z naszą aktorką Aleksandra Listwan postanowiliśmy sprawdzić się w nieco innych warunkach, w których mogliśmy dopracować te elementy, a przy okazji nieco się oderwać od codzienności.

Tydzień temu wystartowaliśmy w Survival Race na dystansie 6 km z 30 przeszkodami! Niedzielna rozrywka w ramach przerwy od codziennej pracy i przygotowań do wernisażu agencyjnego okazała się doskonale zaliczonym testem na wzajemne wsparcie. Biegnąc w 5 osobowej drużynie, dobiegliśmy razem do mety z dużą radością, a wzajemna mobilizacja na trasie spowodowała, że Ola zajęła indywidualnie 50. miejsce w kategorii dziewczyn na prawie 1000 startujących uczestniczek na tym dystansie!

Oli gratulujemy przygotowania. Zapewniamy wszystkich, że nasza agencja jest w świetnej kondycji! 🙂???

Tą przygodą rozpoczynamy również nową akcję #trenujzagentem, którą od wakacji będziemy „po godzinach” systematycznie rozwijać i zapraszać kolejne osoby do przyłączania się!

#trenujzagentem #biegajzagentem22