RolePlay | Wyróżnienie dla Heleny Ganjalyan na 20. Festiwalu Szekspirowskim!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
16361
post-template-default,single,single-post,postid-16361,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Wyróżnienie dla Heleny Ganjalyan na 20. Festiwalu Szekspirowskim!

Wyróżnienie dla Heleny Ganjalyan na 20. Festiwalu Szekspirowskim!

Wczoraj zakończył się 20. Festiwal Szekspirowski, a nasza Aktorka Helena Ganjalyan wraca z niego z Wyróżnieniem w Nurcie SzekspirOFF 2016 !!

Helena została doceniona za swój monodram „MELT” z uzasadnieniem: „za inspirujące zmierzenie się z postacią Ofelii i poszukiwanie własnego języka teatralnego”.

Gratulujemy!

O dalszych losach monodramu będziemy Was informować.

Gratulujemy również zdobywcom Złotego Yoricka 2016 czyli Zespołowi i Twórcom spektaklu „Juliusz Cezar” z Teatru Powszechnego w Warszawie w reżyserii Barbary Wysockiej.

więcej:

http://festiwalszekspirowski.pl/pl/zloty-yorick-2016-oraz-nagrody-szekspiroff-2016/