RolePlay | Zapraszamy do obejrzenia demo Aleksanrdy Bogny Rodzik!
Pierwsza w Polsce agencja managerska wyspecjalizowana w kompleksowym prowadzeniu na rynku osób publicznych, zajmujących się działalnością artystyczną w obszarze sztuk: teatralnej, telewizyjnej i filmowej.
agencja aktorska, agencja aktorska Warszawa, aktor, aktorka, aktorzy, polscy aktorzy, młodzi aktorzy, młody aktor, Jacek Poniedziałek, Mateusz Król, Ganjalyan, Sebastian Cybulski, Piotr Trojan, znane twarze, młode talenty, nowe twarze, Szierok, actors, actor, actress, portfolio
17014
post-template-default,single,single-post,postid-17014,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Zapraszamy do obejrzenia demo Aleksanrdy Bogny Rodzik!

Zapraszamy do obejrzenia demo Aleksanrdy Bogny Rodzik!

Zanim przejdziemy do kolejnych duetów i nowych produkcji, w których są nasi aktorzy prezentujemy demo aktorskie Aleksandra Bogna Rodzik ! Co prawda już dwuletnie, pokazuje jednak doskonale możliwości Oli ! Aktorka o wielu twarzach, pozytywnym nastawieniu i ogromnej dawce pozytywnej energii!
Nie wiem jak Wy, ale my mamy ochotę klikać cały czas „odtwórz ponownie”. Energia idealna na piątek! Miłego oglądania i miłego dnia!